Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2013

ЧЕКАЮТЬ, ПОКИ ВДАРИТЬ ГРІМ

14 грудня має відбутися конкурс на здійснення пасажироперевезень у місті. Для того, аби він пройшов швидко й безболісно як для пасажирів, так і для самих перевізників, було створено робочу групу, котра допомагатиме підприємцям готувати необхідні документи на конкурс. Вона ж їх і прийматиме.
Аби уникнути неприємних прецедентів, прийом документів здійснює незалежна, немісцева фірма - ТОВ «Агропромтехсервіс», яка працює за адресою просп.Грушекського, 46, кімн.105. Прийом документів від перевізників здійснюється до 15.00 2 грудня. Як не дивно, але на сьогодні виявили бажання оформити документи на конкурс близько 30 перевізників із 192, хоча гроші за отримання послуг від фірми проплатило 70 осіб.
Як кажуть, доки грім не вдарить, мужик не перехреститься. Щось схоже спостерігаємо з перевізниками, котрі справи, які можна зробити в нормальному режимі, залишають на останній день. Певне, мають намір створити ажіотаж.
Днями експерти робочої групи розпочнуть фотографування автомобілів, а 10-12 грудня автівки пройдуть техогляду на станції техобслуговування «Небосвіт», що знаходиться в Хмельницькому.
Для кам’янчан цих три тижні, поки триває підготовка до конкурсу, пройдуть у дещо незручному транспортному режимі. У зв’язку із зменшенням автівок, які готуються до конкурсу, інтервал руху збільшиться, і на чергову маршрутку доведеться чекати дещо більше часу, аніж зазвичай. У транспортному відділі кажуть, що це лише тимчасові незручності, і незабаром все буде, як і раніше.
До Нового року кам’янчани кататимуться у більш комфортабельному транспорті, принаймні, нам так обіцяють. До прикладу, спілка «Приватного вантажопасажирського перевезення» (голова Микола Чайковський) уже на 80% поміняла свої маршрутки, які відповідають умовам конкурсу. Автівки розраховані на 18-22 посадкових місць, лише маршрут за №12 матиме більше аніж 22 посадкових місця.

Теги: перевезення, перевізники

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.