Перейти на мобільну версію сайту


26.07.2019

ЧЕКАЄМО НА ЗЕ-ГОЛОВУ

сукачЗавершення виборчого процесу ознаменувалося ще одним завершенням, щоправда кар’єрним для голови районної державної адміністрації Василя Сукача.

22 липня на сайті президента з’явилося розпорядження Глави держави про звільнення з посади голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василя Сукача.

У ньому зокрема зазначається: «Звільнити Сукача Василя Олександровича з посади голови Кам’янець-По­діль­сь­кої районної державної адміністрації Хмельницької області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України». Нагадаємо, Василь Сукач перебував на посаді голови РДА з травня 2015 року. Раніше працював заступником Кам’янець-Подільського міського голови.

Часи керування Василя Сукача можна по праву назвати «застійними», адже нічого особливого в районі за цей час не відбувалося, лише рутинні справи, обіцяне на початку каденції відкрите спілкування з представниками ЗМІ також було відсутнє. Після обрання нового президента Василя Олександровича частіше можна було бачити на відкриттях і подіях з політичним присмаком у місті, аніж у районі. До останнього за роки роботи так і не прикипів.


Теги: звільнили Василя Сукача

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.