Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

ЧЕКАЄМО НА РЕСПУБЛІКУ

У вересні Кам’янець-Подільський під звуки року розмалюють під час фестивалю вуличного мистецтва «РесПубліка». 16-18 вересня в Старому місті та фортеці повториться минулорічна фейєрія.
Фестиваль традиційно складатиметься з двох частин - музичної та художньої. Перша проходитиме вдень протягом усього фестивалю та ще сім днів після. Художники з Іспанії, Росії, Білорусії та України будуть розписувати та розмальовувати будинки Кам’янця, щоб згладити дисонанс, який вони створюють зараз і, по можливості, максимально вписати їх в архітектуру Старого міста. Наразі вже є кілька будинків, які митцям запропонували розмалювати. Готові й попередні ескізи майбутніх перевтілень фасадів.
Щодо музичної частини фестивалю, то концертний майданчик розміститься на території Старої фортеці. Тут виступатимуть як відомі, так і молоді гурти України й Росії: «С.К.А.Й.», «Сheese people», «АННА», «Карна», «The Вйо», «Мотор’ролла» тощо.
- На нашу думку, цей проект є найбільш цікавим, бо аналогів йому немає ані в Україні, ані на пострадянському просторі. Поєднання архітектури, що увійшла в історію Кам’янця-Подільського, та гіперсучасного мистецтва графіті викликало неабияке зацікавлення. Цей фестиваль - це можливість залучити в місто туристів. Головне завдання художників – перетворити занедбані будинки в художнє надбання міста, – розповідають організатори фесту.

Теги: фестивалі, Республіка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.