Перейти на мобільну версію сайту


15.04.2016

БЮДЖЕТ ЗБАЛАНСОВАНИЙ

13 квітня голова районної ради Борис Бец відвідав із робочим візитом Гринчуцьку сільську раду, де ознайомився з роботою соціально-культурних об’єктів сіл Гринчук, Бабшин та Малинівці.

На сьогодні ця сільська рада є повністю самодостатньою за рахунок гарної тісної співпраці між новим сільським головою Дмитром Мунчаком та підприємцями, які займаються виробничою діяльністю на території сільської ради. Разом з ними вдалося не лише перевиконати бюджет на 120%, але й вирішити низку проблемних питань. Серед них - ремонт клубу та ФАПу, проведення робіт з освітлення в с.Гринчук, придбання матеріалів та інвентаря для ФАПів у сс.Бабшин та Малинівці, ремонт поштового відділення в с.Бабшин та проведення тут робіт щодо встановлення Інтернету. Також за рахунок перевиконання вдалося делегувати кошти на придбання будівельних матеріалів та морозильної камери в ДНЗ «Малятко», що в с.Жванець, адже майже всі діти з сіл, які входять до цієї сільської ради, відвідують саме цей заклад.

Важливим є також рішення депутатів сільської ради під час засідання 6-ї сесії VII скликання щодо делегування коштів у районний бюджет на ремонт доріг - це 70 тис. грн на с.Гринчук і по 30 тис. грн на села Бабшин і Малинівці. Також вдалося із місцевого бюджету виділити 28 тис. грн на пільгове перевезення громадян. Борис Борисович відзначив позитивну динаміку розвитку сільської ради, особливо вміння збалансувати бюджет і використати його на розвиток сільської ради.

Теги: с.Гринчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.