Перейти на мобільну версію сайту


06.06.2014

БЮДЖЕТ УТОЧНИЛИ, РЕШТУ - ІНШИМ РАЗОМ

Учора відбулася 26-та сесія районної ради VI скликання. Більшість питань депутати добре пропрацювали на комісіях та засіданнях, тож до окремих доповідачів запитань не було.
Зокрема, народні обранці затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал, внесли зміни до районного бюджету на 2014 рік, затвердили виконання низки програм.

Чимало дискусій викликало питання щодо депутатських запитів, окремі з яких роками не можуть довести до логічного завершення. Замість вирішення тієї чи іншої ситуації, на яку сподівається громада від свого обранця, той у відповідь отримує лише відписки.
Наприклад, депутат Василь Строяновський ще з початку каденції просить, аби Орининську ЗОШ було переведено на електроопалення: школа велика й діти добряче мерзнуть взимку. Котел защораз латають, аби мати хоч якесь тепло, та запит як висів у повітрі, так і висить.
Знову піднімалися питання щодо газифікації Орининського і Староушицького напрямків. Якщо в першому випадку залишилося хіба що дочекатися грошей від держави, аби завершити всі роботи, то в другому на прихід блакитного палива годі й сподіватися. Тут альтернативою може слугувати електроопалення. Зрештою, депутатам, за словами Бориса Беца, на черговій сесії варто визначитись - вони до розумних чи красивих -  і врешті розрубати староушицький вузол.
Багато нарікань лунало на діяльність великих підприємств, які діють на території району, користуються багатствами Кам’янеччини, та жодної копійки не виділяють на соціальну інфраструктуру села, зокрема, на підтримання доріг в належному стані. За словами як депутатів, так і сільських голів, незабаром селяни вдаватимуться до доволі кардинальних методів вирішення проблеми - перекриття доріг.
Також депутати планували обрати на сесії нового голову депутатського клубу, обов’язки якого донедавна виконував нинішній голова Микола Жоган.
На його пропозицію підтримати кандидатуру Романчука, сам Іван Михайлович зауважив: «Нині я поки вільна людина, без зобов’язань і в світлі останніх подій маю борги перед окремими людьми в цій залі. Гадаю, що варто спочатку роздати борги, а потім можна й братися за іншу роботу». Депутати вирішили перенести розгляд цього питання на найближчу сесію райради.

Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.