Перейти на мобільну версію сайту


27.08.2020

БЮДЖЕТ РОЗПОДІЛИЛИ. З ЛІКАРНЯМИ ТРОХИ ЗРУШИЛОСЯ

P_20200820_122959.jpg20 серпня відбулося засідання позачергової сорок шостої (позачергової) сесії районної ради VII скликання. Початок роботи сесії відзначився врученням почесних нагород Руслану Нестерову, Хусейну Дукаєву, Івану Самошину від військового добровольчого БПСПОП «Миротворець» за високу громадянську свідомість, вагомий особистий внесок у
здійсненні волонтерських ініціатив з матеріально-технічного забезпечення та підтримки особового складу, презентацією книги районної ради ветеранів «Звитягою звеличені» та представленням нового в.о.начальника Кам’янець-Подільського районного відділу УМВС України в Хмельницькій області Сергія Рудика.

Також перед початком засідання сесії надійшло звернення від голови Кам’янець-Подільської РДА щодо створення некомерційної комунальної установи «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської районної ради». Передумовою для цього є той факт, що з 1 вересня буде ліквідовано методичний відділ сектору освіти райдержадміністрації. Відповідно вчителі закладів освіти району залишаться без методичної підтримки. Це ускладнить навчальний процес, тим більше, якщо прийдеться повернутися до дистанційної форми навчання. Але депутати звернення не підтримали, не дивлячись на те, що повертались до його обговорення кілька разів. Вирішили, що треба буде детальніше його опрацювати і обговорити наступного дня. За другою спробою проголосували і за затвердження порядку денного. І взагалі сесія характеризувалася не одним поверненням до голосування низки проектів рішень, які так і не були підтримані.

Далі в робочому порядку обговорювалися інші питання. Одним з них було надання дозволу на списання жилого будинку по вул.О.Удовиченка (Папаніна),28. Кілька років тому тут сталася пожежа і будівля залишилася непридатною для використання. Знаходиться вона на балансі Центральної районної лікарні. Депутати залишили це питання на доопрацювання. Натомість нежитлову будівлю (аптеку), яка знаходиться на балансі «Кам’янець-Подільської центральної районної аптеки №140» передали зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність Китайгородської сільської ради.

Та справжні дебати вкотре розгорнулися навколо подальшої долі Орининської районної лікарні №2 та Староушицької лікарні №3 та приміщень, які там знаходяться. Питання обговорюються не одну сесію і жодна пропозиція щодо них не знайшла підтримки зі сторони депутатського корпусу. Щоправда палке обговорення щодо Орининської лікарні за четвертою спробою вчора зрушилося з місця, хоча б частково. Справа в тому, що якщо не передати хоча б один корпус на баланс або сільської ради, або ЦПМСД, виникне загроза у зриві початку опалювального періоду. Тут потрібно провести та під’єднати воду, подача якої залежить від роботи центрального водогону. Якщо цього не зробити, Орининська амбулаторія залишиться без тепла. Слухаючи довготривалі аргументи з боку голови районної ради Віктора Кривака, депутати все таки проголосували передати частину корпусу лікарні на ЦПМСД і в змінах до бюджету виділили на підведення води 194 тис. грн. Також ЦПМСД отримає з державної субвенції 400 тис. грн на Орининську і Староушицьку амбулаторії на придбання медичного обладнання – аналізаторів. Потреба в цьому виникла давно, адже це суттєво спрощує надання якісних медичних послуг в цілому.

За рахунок збільшення обсягу субвенції з державного бюджету район отримав 2,5 млн грн і 500 тис. грн за рахунок субвенцій ОТГ і місцевих бюджетів сільських рад. З них 1 млн 738 тис. грн буде направлено Орининській сільській раді на нове будівництво мультифункціонального спортивного майданчика по вул.Тараса Шевченка, 130. 800 тис. грн отримає на медичне обладнання Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня. Освіта буде дофінансована на підготовку до навчального року з урахуванням роботи в санітарних умовах на 1 млн 127 тис. грн. На депутатські запити Ігоря Гая та Світлани Лайтер Кульчіївецька ЗОШ I-III ступенів отримає 49 тис. грн на заміну вікон. А виконавчий апарат Кам’янець-Подільської районної ради доотримає фінансування в сумі 80 тис. грн, яке запропонував Микола Жоган.

А от всі питання щодо надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації на проведення реконструкції трьох гаражів, нежитлової одноповерхової будівлі та основного корпусу на вул.Шевченка, 49 в м.Кам’янець-Подільський залишилися проігноровані депутатським корпусом вкотре. Як вирішиться це питання, надалі покаже лише час або вибори і новий депутатський склад.

Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.