Перейти на мобільну версію сайту


24.03.2017

БЮДЖЕТ ПЕРЕРОЗПОДІЛЯТЬ, А ГЖЕБОВСЬКИЙ - КРАЩИЙ

виконком23 березня пройшло чергове засідання виконкому. Було проголосовано за надання матеріальної допомоги мешканцям міста. Цього року розмір одноразової допомоги збільшили на 100 грн. Минулорічні видатки на ці потреби складали 560 тис. грн.

За словами директора департаменту соцзахисту населення Людмили Позинюк, значно зросла кількість заяв від жителів міста. Якщо минулого року матеріальну допомогу отримали близько 2300 осіб, то лише за 2,5 місяці поточного звернулось 2850 кам’янчан.

Також погоджено перелік пільгових категорій у програмі «Організації відпочинку і оздоровлення дітей», до нього додали дітей учасників АТО, революції Гідності, переселенців.

КП «Житловик» передали навісний розкидувач, яким мають користуватися взимку для розкидування солі, а КП «Спецкомунтранс» (директор Сергій Гжебовський) - пожежно-технічне обладнання, вкрай необхідне для забезпечення безпеки на міському сміттєзвалищі. До слова, наш полігон ТПВ потрапив у десятку кращих по утриманню в Україні. Він посів 8 місце, серед 320.

Начальник фінуправління Оксана Гут представила на погодження рішення сесії «Про внесення змін та доповнень до рішення 24 (позачергової сесії міськради)» і «Про міський бюджет на 2017 р.», які стосуються перерозподілу коштів у медичній та освітній галузях. Можливо, тепер вже не будуть відправляти вчителів у відпустку за власний рахунок. З 1 млн 298 тис. грн передбачається кошти на заробітну плату, ремонт двору НВК №12, даху ДНЗ тощо.

1 млн 293 тис. 719 грн, який має розподілити медицина, підуть на придбання медикаментів та матеріалів для невідкладної допомоги, ремонт ренгентапарату; за 120 тисяч придбають слухові апарати. Також мова йшла про стипендії для 10 кращих спортсменів, на що виділили 55 тис. грн.

Погодили члени виконкому передачу майна з балансу ліквідованого КП «Редакція газети «Кам’янець-Подільський вісник» на баланс виконкому.

Досить цікавим було питання про організацію і проведення архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію комплексного благоустрою територій скверу «Молодіжний», «Гунські криниці» та зони відпочинку мікрорайону Жовневий. Незабаром буде проведено конкурс на проект скверу «Молодіжний». Тут передбачається встановлення пам’ятника чи меморіального знаку на честь Героїв Небесної сотні та всіх, хто брав участь у боях на сході. До участі в конкурсі запрошуються художники, скульптори, архітектори, митці або авторські колективи, які можуть надати власні пропозиції щодо бачення комплексного благоустрою скверу. На переможців очікує грошова винагорода. Заявка на участь у конкурсі подається поштою на адресу департаменту містобудування та архітектури міської ради: каб.114, майдан Відродження, 1, або на електронну пошту: arhitektura@kam-pod.gov.ua.

Після засідання виконкому міський голова Михайло Сімашкевич запросив присутніх долучитися до висадки дерев. 47 берізок, які раніше були поламані, з’явилися на відрізку вул.Чехова від просп.Грушевського до Хмельницького шосе. 

Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.