Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2014

БЮДЖЕТ ПЕРЕКРОЇЛИ

Вчора відбулася 25-та сесія районної ради VI скликання, на розгляд якої виносилось одне питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік».
Після перегляду обласного бюджету, народні обранці взялися за перекроювання місцевого гаманця. За словами головного фінансиста району Олександра Федика, обійшлося без суттєвих жертв.
- Зміни в дохідній і видатковій частинах бюджету повністю збалансовані, - зауважив Олександр Григорович. - Також з обласного бюджету нам виділили 432097 грн на погашення кредиторської заборгованості.
Ці кошти спрямують на покриття боргів минулих років. Зокрема, нарешті вдасться розрахуватися з підрядниками, які проводили реконструкцію котельні в Слобідко-Рихтівській школі, та здійснювали будівництво підвідного газопроводу високого тиску до сіл Оринин, Теклівка, Ріпенці, Привороття та Кадиївці. Покриють заборгованість і за програмою «Питна вода», за якою було реконструйовано систему водопостачання в смт Стара Ушиця.
Окремі депутати висловили стурбованість щодо подорожчання, зокрема, твердого палива, необхідного для функціонування навчальних закладів у районі. Висловлювались пропозиції, аби вже розпочати підготовку до майбутнього опалювального сезону та закупити матеріали, поки ціна на них не злетіла в кілька разів.
Усі уточнення по бюджету народні обранці добре пропрацювали на комісії, тож одностайно проголосували за зміни.
Попри бажання окремих людей, сесія пройшла без ексцесів. Кажуть, гаряче буде на наступній, черговій сесії райради, яку планують провести в другій половині травня.

Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.