Перейти на мобільну версію сайту


17.02.2012

Бюджет на шляху до «дрібної клітинки»

10 лютого відбулася ХХІ (позачергова) сесія міської ради, на якій головним питанням було внесення змін і доповнень до рішення ХІХ (теж позачергової) сесії «Про міський бюджет на 2012 рік».
Щойно почалася сесія, як до зали увійшли представники ветеранів Великої Вітчизняної війни, праці та Збройних сил України. Вони з обуренням засудили вислів депутата від ВО «Свобода» Віктора Притуляка, що прозвучав на минулій сесії на адресу міської ради ветеранів. Звернення до депутатського корпусу зачитала Надія Підскоцька. Міський голова пообіцяв ветеранам, що їхню заяву розгляне комісія з депутатської етики.DSC05981.JPG
Усі сесійні питання попередньо розглянули депутатські комісії, тож народні обранці працювали швидко та злагоджено.
Михайло Сімашкевич окреслив шість головних питань на 2012 рік, які стосуються насамперед комунальної сфери. Зокрема, комунальникам потрібно визначитися, які дороги і внутрішньобудинкові проїзди необхідно ремонтувати в першу чергу. Також експерти мають встановити, покрівлю яких будинків необхідно вкрай кардинально змінити та які будинки утеплити. Окремо виокремлено роботу ліфтового господарства. Відомо, що на сьогодні багато ліфтів перебувають на межі зупинки. Не обминути цього року і проблеми ремонту вуличного освітлення.
Усі ці потреби формуватимуться лише після публічних обговорень у кожному мікрорайоні, далі їх розглянуть на депутатських комісіях за участю представників громади. Тільки тоді буде сформовано стратегію фінансування.
Міський голова порадив депутатам активніше працювати на своїх округах і дослухатися до нагальних потреб мешканців.
Депутати затвердили бюджет зі змінами та доповненнями і вирішили, що після публічної презентації його на депутатському клубі розглянуть бюджет розвитку «в дрібну клітинку» (деталізовано) та зможуть скорегувати першочергові завдання.
DSC_2493.JPGСвоє слово на засіданні сказав і депутат облради Сергій Ведерніков. Він обурився, що деякі депутати виступають із пропозицією виділити кожному обранцю кошти для вирішення нагальних проблем у себе на окрузі.
- Ви йшли в депутати, обіцяли людям щось для них зробити, - зазначив Сергій Леонідович, - то тепер робіть, вкладайте власні гроші, допомагайте людям конкретними справами, а не намагайтеся це зробити за рахунок ваших же виборців, за їх податки. 
Також депутат обласної ради засудив слова Віктора Притуляка щодо ветеранської організації міста.
- Дуелі ще не відміняли, - додав Сергій Леонідович, - тому викликаю пана Притуляка на дуель. Вибирайте - шпагу, боксерські рукавички…
Справа і справді ледь не дійшла до рукопашної в сесійній залі. На заваді такому поєдинку став міський голова.    
Наприкінці сесії депутати підтримали пропозицію надати відзнаку міської ради «Честь і шана» покійному директору будівельного технікуму, автору декількох поетичних збірок Анатолію Ониськову.  

Теги: влада, ветерани, Притуляк, сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.