Перейти на мобільну версію сайту


13.12.2013

БУВ ПРОТЕСТ: ДО ДОПОВІДАЧА - ЗАДОМ

10 грудня пройшла чергова 53-тя сесія міської ради. На розгляд депутатів було винесено 27 основних питань та 57 - земельних.
сесія.jpgЧотири питання, які озвучила начальник фінансового управління Олександра Шевчук та десять - директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська, депутати добре пропрацювали в постійних депутатських комісіях. Не було заперечень і щодо питання затвердження звіту про виконання Програми «Діти міста», проте затвердження звіту Комплексної програми розвитку туристичної галузі в 2013 році викликало обурення в депутата Інни Салій. Інна Володимирівна на знак протесту, що перед батьками дітей, які відпочивали в селищі Рибаківка Одеської області й досі ніхто не вибачився, повернулася до доповідачки Альони Куземи спиною. Така ж форма протесту була спрямована і на заступника міського голови, головного гуманітарія міста Василя Сукача.
Решта питань приймалася депутатами без заслуховування доповідачів. Під час засідання з’ясувалося, що відтепер змінилася гранична чисельність працівників міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Якщо спочатку їх було 40, то тепер ця цифра становитиме 25.
Депутати затвердили міську Програму «Розвиток та підтримка науково-дослідницької роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста на 2014-2015 навчальний рік». Щороку 200-250 учнів шкіл міста беруть участь у конкурсах, ініційованих національним центром «Мала академія наук України». У 2013 році в рейтинговому показникові департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА наше місто займало лідируючу позицію за якісними показниками.
Проголосували народні обранці й за затвердження Програми «Забезпечення контролю за благоустроєм та санітарним станом території міста Кам’янця-Подільського на 2014 рік».

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.