Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2018

БУЛО Б ДОБРЕ, АЛЕ...

ел.трансп9 серпня пройшло чергове обговорення круглого столу: «Іноваційний електричний транспорт. Створення зарядної інфраструктури», який зумовлений розвитком електотранспорту в Кам’янці-Подільському. 

До обговорення долучилися інженери, механіки, екологи і пересічні громадяни. Круглий стіл нагадував партзбори, або начитку лекцій ні про що. Якщо впроваджується якийсь проект, то має бути конкретика, без водички та шляхи вирішення проблеми. За електротранспортом дійсно майбутнє, адже він екологічний, але для того, щоб замінити чи взагалі зняти в місті такий вид транспорту, як маршрутки, потрібно мати шалені гроші, а їх місто немає взагалі. Нині навіть немає чим годувати хворих у лікарнях. То де ж знайти кошти на електромобілі?

Міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що програма розвитку електротранспорту в місті затверджена. Для переймання досвіду він їздив з робочими візитами у Львів і Польщу на заводи з виготовлення електробусів.

Також він розуміє, що це питання актуальне і потрібне не лише Кам’янцю. Та найбільшою проблемою є повна відсутність фінансування, а для реалізації проекту воно має бути масштабним.

– Ми в пошуках реального інвестора, а восени очікуємо на приїзд представника польської фірми Solaris, яка розробляє електробуси і може запропонувати свою підтримку, – каже Михайло Євстафійович. – Гарячі дискусії довкола створення електротранспорту не вщухатимуть, адже ніхто не дає гарантій, що міська рада знайде джерело фінансування впродовж 3 чи 5 років. Але зацікавленість ініціативних кам’янчан у цьому питанні прискорюватиме процес реалізації проекту. Тому пошук інвесторів зараз чи не єдине правильне рішення.


Теги: круглий стіл «Іноваційний електричний транспорт. Створення зарядної інфраструктури»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.