Перейти на мобільну версію сайту


25.10.2013

БУДИНОК ДЛЯ МІЛІЦІОНЕРІВ ЗАВИС У ЧАСІ

Спочатку на День Незалежності, потім = на початок вересня, згодом = ще на якусь із дат = саме в такий спосіб защораз планувалося відкриття будинку для правоохоронців, що на вул.Васильєва, 5.
Кажуть, що остаточною датою вручення ключів від квартир мешканцям багатоповерхівки МЕНТИ.JPGстане день професійного свята, що припадає на 20 грудня.
23 жовтня в місто з робочим візитом приїхала заступник голови ОДА Лілія Бернадська. Разом із міським головою Михайлом Сімашкевичем вона відвідала міліцейський довгобуд.
- Зведення цього будинку за принципом дольової участі розпочалося ще в 2004 році, проте через відсутність фінансування роботи були призупинені, = коментує ситуацію Михайло Євстафійович. = Цього року з бюджету Міністерства внутрішніх справ були виділені кошти в сумі близько 6 млн. грн. Тож невдовзі 48 кам’янчан отримають нове житло.
Посадовці оглянули квартири та хід виконання ремонтних робіт.
Хоч ззовні багатоповерхівка й виглядає привабливо, але всередені робіт ще не початий край. Ще не одну сотню гривень доведеться викласти з кишені майбутнім власникам житла, аби довести його до ладу.

Теги: будинок для міліціонерів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.