Перейти на мобільну версію сайту


06.09.2019

БУДУТЬ СХОДИ І ГАРНА ОГОРОЖА

викон5 вересня пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглядалося понад 30 питань.

Цього разу досить швидко все відбулося. Члени виконкому погодилися надати дозвіл на влаштування заїзду на проспекті Грушевського (на розі з Чехова) підприємцю Прокоповій, але з умовою, що вона погодить все з ДАІ, адже там перехрестя і попередньо на заїзд вона просила 4 метри, а насправді їй потрібно 8.

Виникло питання й щодо опалого листя, зокрема про організацію збору і його вивезення. Ще раз було наголошено, що полігон ТПВ прийматиме опале листя до 31 листопада. Спалювати його не можна, але, незважаючи на шалену спеку, останні тижні приватний сектор та приміські села, зокрема Зіньківці палінням бадилля і бур’янів заповнювали каньйон Смотрича густим, їдким димом. Таке враження, що вони останній день живуть на цьому світі і вже про екологію і своїх нащадків думати не потрібно.

Погодили члени виконкому схему перекриття руху на Привокзальній. Тут вже розпочалося капітальне будівництво об’їзної дороги, яке проводитиметься в два етапи. Задля нормальної організації автомобільних потоків, спочатку буде перекрито рух від Північної до Данила Галицького, потім від Данила Галицького до Князів Коріатовичів. Дасть Бог, цей відрізок дорожнього жахіття швидко зроблять.

Начальник управління освіти і науки Сергій Мельник просив затвердити фактичну мережу закладів освіти на 2019–2020 навчальний рік. На сьогодні в місті діє 18 закладів дошкільної освіти, в яких функціонує 171 група та перебуває 4051 дитина. У місті 17 загально-освітніх шкіл, плюс приватні й обласного підпорядкування, в яких навчається близько 12 тисяч учнів.

Відповів Сергій Васильович і на питання, що цікавило багатьох батьків з приводу скорочення груп продовженого дня. У місті за кошти міського бюджету утримуються групи продовженого дня на 50%.

Продовжили члени виконкому дозвіл на орендовані приміщення на автовокзалі до 2022 року, а також затвердили акт комісії про знесення на Зантуській старої споруди, яку передала місту районна рада і висловили сподівання, що на тому місці мають бути облаштовані сходи.

Додаткову інформацію надав головний архітектор міста Ігор Пиріжок з приводу того, що церкву, яку будують на розі Грушевського з Панівецькою, обносять височенною кам’яною огорожею. У проекті такого немає, тому готується акт про її знесення і порада, аби огородили храм красивою кованою огорожею.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.