Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2012

БУДИНКИ НЕ ТІЛЬКИ УТЕПЛЯТЬ, А Й РОЗМАЛЮЮТЬ

У нашому місті продовжується реалізація міської програми «Теплий дім».
Після проведення утеплення, температура в квартирах в опалювальний період підвищується до 6 градусів. На черзі процесу утеплення перебуває 25 будинків.

Програма з утеплення будинків передбачає фінансування із розрахунку 50 на 50, тобто мешканці будинку і влада співфінансують ці роботи. Щоправда, коштів на утеплення всіх будинків не вистачає, тому є бажаючі, які просять за власні кошти утеплити їхні домівки, а вже коли з’являться гроші, щоб їм відшкодували половину витрат. Тендер на проведення цих робіт виграли БК «Рокор» і ПП «Сухов». Квадратний метр утепленої площі коштує 140-148 гривень. Утеплення однієї квартири в середньому обходиться в суму 3,5 тис. грн. Також утеплення фасадів проводиться лише повністю всім будинком. Утеплення окремих поверхів чи квартир забороняється, адже псується загальний вигляд.
- Завдяки проведенню в місті фестивалю «Республіка», - розповідає Сергій Віталійович, - утеплені фасади розмалюють. Місто не буде сірим, а стане яскравим і кожен з розфарбованих будинків матиме своє обличчя.

Теги: теплий дім

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.