Перейти на мобільну версію сайту


26.02.2016

БУДЕ ТИСК, БУДЕ ВОДА

Із проблемою нестачі питної води до редакції газети «КлюЧ» звернулися мешканці 83 домоволодінь с.Довжок, що проживають на вулицях Джерельна, Партизанська, Піонерська та Рози Люксембург. Такий же лист надійшов на адресу Довжоцького сільського голови Руслана Рябого.

«У зв’язку із нестачею води в колодязях, - йдеться у зверненні, - просимо розглянути наше болюче питання щодо проведення водопроводу до наших осель. На Довжку є резервуар на території приватного підприємства, ще є завод «Мінвод». Дуже просимо вирішити це питання разом із райдержадміністрацією».

- На жаль, маємо проблему із водопостачанням зазначених вулиць, - коментує ситуацію Руслан Петрович. - Підведення водопроводу до осель від заводу «Мінводи» неможливе, адже ця територія знаходиться в приватній власності. Наразі особу власника не встановлено, ми вже подавали відповідне оголошення в пресу.

У 2008 році мережу водопостачання, яка є в с.Довжок, передали в оренду ФГ «Левада», директором якого є Микола Богданов. До Миколи Васильовича ми направили відповідний лист із проханням розглянути можливість під’єднати оселі до системи водопроводу.

Особисто зустрічався з підприємцем, він не заперечує щодо підключення односельців до мережі. Сільська рада має намір спільно з ФГ «Левада» найближчим часом встановити нову водонапірну вежу.
Якщо в мережі водопостачання буде відповідний тиск, щоб його вистачило для підведення води до будинків, то Микола Богданов обіцяє затягнути мережу на всі чотири вулиці.

Теги: с.Довжок, Руслан Рябий

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.