Перейти на мобільну версію сайту


12.05.2017

БУДЕ СПЕКОТНО

10-11 травня напередодні чергового засідання сесії райради, яке пройде 18 травня й обіцяє бути «гарячим», працювали постійні депутатські комісії.

У середу члени двох комісій заслухали 24 питання. Найбільш гострі стосувалися реорганізації семи загальноосвітніх навчальних закладів району з пониженням у них ступеня. Однозначно районні освітяни без бою здаватися не будуть, та кожна зі шкіл відвойовуватиме ступінь, доводячи народним обранцям його необхідність.

Наступного дня з-поміж питань, що жваво обговорювалися, було затвердження Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку в Кам’янець-Подільському районі на 2017-2020 роки та нової, запропонованої поліцією - «Про комплексну програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Кам’янець-Подільського району на 2017-2020 роки».

Ймовірно дискусійним під час сесії райради стане і питання щодо створення госпітальної ради, як дорадчого округу при госпітальному окрузі, а точніше обрання її членів. Деякі прізвища, що фігурують у запропонованому на затвердження народних обранців списку, викликають німе здивування. Чи протягнуть цей список, знатимемо вже наступного четверга. 


Теги: засідання депкомісій району

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.