Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2018

БУДЕ СОНЯЧНА СТАНЦІЯ

стара ушиця19 липня відбулося засідання 11-ої позачергової сесії Староушицької селищної ради. 

На розгляд депутатів були винесені питання щодо прийняття в комунальну власність селищної ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею 1382,6031 га, що розташовані за межами населених пунктів на території Староушицької селищної об’єднаної територіальної громади та надання ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ «Стара Ушиця» в користування на умовах оренди, терміном на 49 років, земельної ділянки площею 4,98 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво сонячної електростанції) в межах смт Стара Ушиця.

Орендну плату за земельну ділянку було встановлено в розмірі 3% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки з подальшою індексацією терміном на 5 років. У результаті підписання цього договору надходження орендної плати до селищного бюджету збільшаться на 95 тис. грн, у порівнянні з запланованими на 2018 рік.

Також планується надати ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ «Стара Ушиця» в користування на умовах оренди земельних ділянок загальною площею 40 га для будівництва сонячної електростанції, що знаходяться поза межами населених пунктів.

Теги: сесія Староушицької селищної ради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.