Перейти на мобільну версію сайту


13.09.2019

«БРУКІВКА» ЗІБРАЛА ПЕРШИХ ГОСТЕЙ

бруківкаIII Міжнародний кінофестиваль «Бруківка» зібрав перших гостей – продюсерів, режисерів, журналістів. Старт фесту відбувся в кінотеатрі «Юність». Відкривав його документальний фільм «Людина з табуретом» режисера Ярослава Попова.

Нагадаємо, що цього року на фестиваль було подано 800 кіноробіт із 72-ох країн світу. До конкурсної та позаконкурсної програми потрапило 120 фільмів, які буде продемонстровано на п’яти локаціях упродовж п’яти днів. Закриватиме «Бруківку» стрічка режисера та директора фестивалю Андрія Зайця «Одного разу в місті на камені».

Окрім показів кіно, фестиваль поєднає ніч фільмів жахів, шоу роботів та косплеїв, воркшопи і майстер-класи, а ще 3D-шоу у Старій фортеці «Хроновояжер Леварій і проклята Аурінія». Саме цей герой і став символом цьогорічної «Бруківки».

Під час неофіційного відкриття заходу Андрій Заєць презентував головну нагороду фестивалю – статуетку хроновояжера Леварія, яку виготовила власниця творчої майстерні Олена Шевчук. На відміну від минулорічної нагороди – звичайної бруківки, ця – значно габаритніша і, символічно, виконує роль усім відомого «Оскара».


Теги: кінофестиваль «БРУКІВКА»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.