Перейти на мобільну версію сайту


28.04.2017

БОЙОВИЙ ОФІЦЕР ОЧОЛИВ ЦЕНТР

світакНачальником Навчального центру підготовки спеціалістів оперативного забезпечення за напрямком інженерних військ, військ РХБ-захисту і топонавігаційного забезпечення нещодавно призначено Василя Світака.

Василь Васильович народився в с.Сорокодуби Красилівського району, там же закінчив школу і його призвали на службу в армію. Служив у військах зв’язку Одеського військового округу, через два роки служби вступив до К-ПВВІКУ. Після закінчення так і залишився в училищі служити, разом зі зміною назв міняв і роботу, пройшовши шлях від лейтенанта до майора. З посади заступника начальника військового факультету з навчальної роботи 2011 року його перевели в Київ заступником начальника електротехнічної служби ЗСУ.

2014 р. захищав суверенітет України в зоні АТО, секторі «Д» (Гранітне, Ілловайськ, Амросіївка, Маріуполь) саме тоді, коли там було суцільне пекло. Усі його підлеглі залишилися живими.

Одружений, разом із дружиною виховали доньку.


Теги: військові кадри, Василь Світак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.