Перейти на мобільну версію сайту


18.06.2020

БОКСИ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ

Декілька знезаражувальниих боксів з'явилися в місті та районі завдяки меценатам з благодійного фонду "Міст" ім.Михайла Савенка. Установка дозволяє дезінфікувати верхній одяг та збільшувати пропускну спроможність у закладах, де вони встановленні.

"Враховуючи ускладнння ситуації, наш благодійний фонд продовжує надання підтримки та допомоги медичним закладам на Хмельниччині", - повідомляють благодійники. 

- Сьогодні, обговоривши епідеміологічну ситуацію з керівництвом міста та враховуючи її загострення, передали додаткову благодійну допомогу - два таких вхідних знезараджуючих аерозольних бокси громаді міста, один з яких буде встановлено при вході в міськраду і ЦНАП, другий в міський лікарні. Добру - завжди бути! - коментує ситуацію президент БФ "Міст" Сергій Ісаєнко.

Відтак знезаражувальні бокси з'явилися в міській раді, де знаходиться центр надання адміністративних послуг, який щодня приймає близько 200 осіб, перинатальному центрі та міській поліклініці на вул.Франка.

Також бокс отримала і Довжоцька амбулаторія загальной практики - сімейної медицини. Його передав медичному закладу голова правління Благодійного фонду Олександр Корольов.

Теги: БФ "Міст", Дмитро Савенков, Сергій Ісаєнко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.