Перейти на мобільну версію сайту


12.12.2014

БЛАГОДІЙНІСТЬ ТРИВАЄ

10 грудня кам’янчани передали медичний автомобіль на схід для учасників АТО.
Під час ротації до мера Михайла Сімашкевича звернулися військовослужбовці 308-го окремого інженерно-технічного батальйону, в якому перебуває 20 кам’янчан з проханням допомогти з автомобілем швидкої допомоги, якого вкрай не вистачає на передовій.


Михайло Євстафійович домовився з одним із комунальних підприємств, на балансі якого ато.JPGзнаходилась потрібна машина. УАЗ переоснастили, щоб він відповідав вимогам медичного авто.

Отож необхідну для медиків на передовій автівку, яка за кілька днів буде на сході, завантажили матеріалами для перев’язування в польових умовах, буржуйками, продуктами харчування.

Підтримує бійців на передовій і ПАТ «Подільський цемент». Для бійців АТО було закуплено бронежилетів на 25 тисяч грн, на понад 130 тисяч грн придбано берців та майже на 10 тисяч грн - рюкзаків.

Окремо понад 100 тисяч грн було виділено для інших нагальних потреб бійців АТО. Крім того, підприємство допомогло українській армії важкою автомобільною технікою.
Разом з цим ПАТ «Подільський цемент» як соціально відповідальний бізнес протягом 2014 року надав понад 400 тисяч грн спонсорських коштів на підтримку соціальних потреб жителів Кам’янця-Подільського та району.

Зокрема, 5000 грн було передано міській лікарні №1 на придбання медичного обладнання для терапевтичного відділення. Завод продовжує допомагати місцевим громадським організаціям інвалідів та ветеранів. Тут активно долучилися до купівлі будівельного обладнання для шкіл Кам’янець-Подільського району. ЗОШ у с.Колубаївці цьогоріч було виділено майже 40000 грн, Гуменецькій ЗОШ (гімназії) у 2013 році спонсорська допомога склала близько 35000 грн.
- Усі ми щиро вболіваємо за життя не лише п’ятьох наших працівників, що нині в складі Збройних сил захищають Батьківщину там, на передовій, але й за життя кожного воїна, - наголошує адміністрація ПАТ «Подільський цемент».

Теги: благодійність, допомога військовим

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.