Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2019

БЛАГОДІЙНІ ВИСТАВИ ТЕАТРУ-СТУДІЇ «НА ЗАРВАНСЬКІЙ»

na-zarvansky29 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, учасники театру-студії «На Зарванській» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв показали дві благодійні вистави.

Сатиричну комедію «Чарівне дзеркало» за мотивами естонської народної казки грали на сцені МБК студенти ІІ та ІV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (художній керівник курсу Інна Семенків). Вистава відбулася при підтримці департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради і Кам’янець-Подільського міського будинку культури. Її змогли безкоштовно переглянути діти соціально-незахищених верств населення та школярі міста.

Глядачі були захоплені чудовим художнім оформленням сцени, що складалося з живописно-об’ємних декорацій та відеопроекцій. Чудернацькі, ретельно продумані костюми додавали казкової атмосфери і допомагали знаходити пластику акторам. Музичне і світлове оформлення, органічна дія акторів, живі динамічні мізансцени і танці створили цілісну захоплюючу веселу виставу, яка тримала юних глядачів у полоні уваги та залишила по собі схвальні відгуки. Радісною була атмосфера спілкування й фотографування з акторами після спектаклю.

Вистава «Час не минає, минаємо ми» була показана на сцені коледжу студентами ІІІ курсу (художній керівник курсу Тетяна Бойчук). У виставі висвітлюються проблема вибору у сучасному світі, проблема моральних цінностей. Десять героїв з їхніми болями і страхами розкрили перед глядачем душу і поставили запитання: «А що ж є важливим у житті людини?».

Режисерський задум реалізувався у зоровому образі пісочного годинника, на якого проектувалися елементи художнього оформлення, у звуковому образі ходу годинника, у стриманій гамі костюмів безликої сірої маси, у лаконічних масових мізансценах, виразних музичних акцентах. На цьому тлі рельєфно і проникливо виділялася кожна акторська робота, яка вражала, шокувала, не залишила байдужим жодного, хто спостерігав за дією на сцені. Музичне оформлення обох вистав здійснив І. В. Форкун.

Глядацькою аудиторією стали студенти навчальних закладів міста: медичного училища, індустріального коледжу, коледжу ПДАТу, коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Загалом актори і глядачі зробили добру справу – зібрали 5223 гривні на операцію нашому земляку Богдану Ткачуку, якому планують 9 липня робити дороговартісну операцію.

Здоров’я юному Богдану та щасливого дитинства усім дітям зичать актори театру-студії «На Зарванській».

КозакО.В., голова циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи».

Теги: театр-студія "На Зарванській"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.