Перейти на мобільну версію сайту


08.07.2016

БІЗНЕС ЧИ ЗАХИСТ?

сокілДо редакції «КлюЧа» звернулася подружня пара, яка вирішила у вихідний відпочити на березі Дністра й відправилася у Сокіл. Радіючи, що вже нарешті доїхали до річки, люди були шоковані. Машина ледве не втрапила у глибочезну траншею, якої раніше тут не було. 

Якимось дивом, але на самому краю гальма не підвели. Вийшовши з автівки, вони побачили, що попереду, куди б ще можна було об’їхати траншею, два завалених кремезних дерева. Молодята змушені були заплатити гроші, щоб проїхати через встановлений шлагбаум на територію бази відпочинку.

Ми перевірили інформацію і дійсно виявилося, що дорогу перерито екскаватором. Люди, які нам трапилися на шляху, повідомили, що це зробили місцеві мешканці, захищаючи свої городи від відпочивальників. Але ми пройшли певну відстань і городів не знайшли. Проте на березі зустріли двох місцевих рибалок, які вважають, що тут замішані бізнесові інтереси.

Аби зафіксувати це правопорушення, було викликано поліцію.

У Соколі є ще один бізнес-проект. Один пан встановив на дорозі шлагбаум і за проїзд бере гроші, але податки за свою діяльність до районного бюджету не сплачує. 

Підприємливий український народ, як і уряд зі всього, не свого, роблять гроші. На газ - кран, на електрику - лічильник, до води - шлагбаум... Ще залишилося встановити краники кожному з нас на повітря, для дихання, або вже петлю. 

Теги: Сокіл, правопорушення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.