Перейти на мобільну версію сайту


23.11.2012

«БИТИЕ ОПРЕДЕЛЯЕТ СОЗНАНИЕ»

КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом» має право штрафувати за порушення правил благоустрою. За словами директора підприємства Петра Солярка, вже складено протоколи про адмінправопорушення за ст.152 КУпАП на осіб, які в невстановлених місцях розклеювали листівки та оголошення, викидали сміття та влаштовували стихійні смітники, а також спалювали сміття та складували будівельні матеріали на прибудинковій території.
Адміністративну відповідатимуть нестимуть ті, хто паркує автотранспорт на зеленій зоні, а також порушує правила утримання тварин.
6 листопада міські депутати доповнили перелік Правил поведінки в місті, зобов’язавши керівників організацій, підприємств дотримуватися тиші в громадських місцях. Рівень шуму не може перевищувати 40 децибел протягом дня та 30 - у нічний час. Також ресторани, бари, кафе, які розташовані в житлових будинках, мають обмежити час роботи музичних ансамблів та звуковідтворюючої апаратури лише до 23.00. Заборонено з 23.00 до 06.00 залишати автотранспорт з тривало працюючим двигуном. А з 22.00 до 07.00 - влаштовувати феєрверки у межах міста.
У разі, якщо Ви помітили такого роду порушення, звертайтеся зі скаргою за телефоном 5-10-19. Винні будуть покарані: на фізичних осіб накладуть штраф від 340 до 1360 грн, на юридичних - 850-1700 грн.

Теги: сміття, благоустрій міста, штрафи

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.