Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2012

БІЛЯ РИНКУ ЩЕ ОДИН РИНОК

Стихійно, на мікрорайоні Жовтневий серед новобудов, виник свого часу невеличкий ринок. І коли в середині 90-х на цій місцині почали будувати магазини, люди перемістилися на пустир серед городів, що знаходився неподалік. Спочатку торгували просто з землі, потім з’явилися шанхайчики, різного калібру кіоски. Ще за кілька років цей ринок більш-менш окультурили, і туди прийшла навіть цивілізація (вода, туалет). Як раптом, прийшов інвестор і вирішив звести ринок європейського зразка. Почали рити котлован, і продавці мусили вступитися з насиджених місць у сподіванні на кращі часи. Та яму вирили, але далі справа не пішла.
ринок.JPGМожливо, в такий спосіб власники вирішили застовпити місце з перспективою на майбутнє.
А тепер уже за межами ринку ті, кому не вистачило місця, почали освоювати прохід між ринком і парком. Вони взялись потихенько заходити у паркову зону, навіть протоптали там підпільну «автомагістраль», щоб було як підвозити до своїх торгових місць товари.
На носі «Євро-2012» , і потрібно кудись цей безлад заховати. А підприємливі люди, які першими змогли отримати інформацію, вже взялися до роботи. Ще з минулого тижня один за одним почали з’являтися платформи під майбутні кіоски. Тамтешні продавці стверджували, що кіоски встановлює влада. Але, як з’ясувалося, цим займається ТОВ «Матадор» (директор Станіслав Сморжевський).
Тільки чомусь робота уже кипить, а погодження паспорта прив’язки та дозвіл на встановлення тимчасової споруди (кіоск для торгівлі товарами народного вжитку) на вул.Дружби народів на сході від ринку «Вікторія» отримано на засіданні міськвиконкому лише 5 квітня, рахуй вчора.
З одного боку, непогано, що цю територію доведуть до ладу. Та хто з тих, котрі продають моркву, квасок, молоко, зможе орендувати такі кіоски чи заплатити свою частку за вкладання доріжки тротуарною плиткою?
До речі, останнє робиться досить капарно. Вічна тамтешня проблема з величезною калюжею навряд чи вирішиться, можливо дещо зменшиться, адже плитку погано вирівнюють. Неозброєним оком видно ямки.
І враховуючи те, що ввечері ринок, на якому є туалет, закривається, ці кіоски стануть ширмою для тих, кому потрібно справити нужду.

Теги: ринок, мікрорайон, будівництво

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.