Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2013

БІЛЯ КОЖНОГО СТИХІЙНОГО... СОЛЯРИКА НЕ ПОСТАВИШ

Напевне, ми такі люди: нам кажуть не можна, а ми робимо на зло. Такий висновок напросився після чергового рейду вздовж Центрального ринку на вул.Князів Коріатовичів. Скільки звідси міліція й влада не ганяли та не намагалися прибрати стихійну вуличну торгівлю, чомусь ніяк не виходило. Дивно, але на критому ринку вдосталь вільних обладнаних місць, сухо під ногами, на голову не капає і від пилу далеко. Але тут, на тротуарі, ніби медом намащено й байдуже, що бруд (1).JPGболото під ногами, вихлопні гази та бруд, що немає інакшого місця, як поставити під ноги каструлю з сметаною та сир. Міщани все це ще й стимулюють своїм гаманцем. Купують, не боячись підчепити якусь заразу.
Продавці, аби не намочити ноги, підстеляють картонні ящики, які, зрозуміло, так і зостаються на тротуарі. Натомість ви, комунальні служби, гайда за віники й лопати прибирати, бо це центр міста, і тут має бути чисто.  
Можливо, й справді чисто там, де не смітять. Директор КП «Інспекція з благоустрою і санітарної очистки міста» Петро Солярик разом зі своїми працівниками доклали чимало зусиль, аби навести тут лад. Уздовж звичайного місця стихійної торгівлі були вивішені таблички, на яких зазначалося, куди варто виносити сміття, яка бруд (2).JPGвідповідальність настає за те, що смітять. Але людям байдуже, вони все одно кидають, де їм заманеться. Один підприємливий пан намагався два великих картонних ящики всунути в урну, яка аж ніяк для цього не призначена (на фото).
6 березня зусиллями правоохоронців та комунальників продавців з місць стихійної торгівлі було переведено на територію ринку. Таку ж акцію вони провели 7 березня й на п’ятачку біля ринку.
- Аби надалі запобігти стихійній торгівлі та засміченню міста, попереджаю, що на всіх порушників без попередження будуть складатися адмінпротоколи, - зазначив Петро Солярик. – Штрафи складають від 340 до 1360 грн для фізичних осіб та 860-1700 грн - для юридичних осіб.

Теги: Петро Солярик, благоустрій міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.