Перейти на мобільну версію сайту


08.02.2019

БІЛАНІВКА ОТРИМАЛА ПОДАРУНОК

виконком7 лютого пройшло чергове засідання виконавчого комітету. Як завжди члени виконкому погодилися надати матеріальну допомогу кам’янчанам, цього разу на суму 36 тис. грн. Також дали дозвіл поліції та «Укртелекому» на проведення оптоволоконного кабелю, на передачу КП «Кам’янецький парк» гаражів на вул.Шевченка, 26. 

Олександр Бродовський підняв питання про перспективи ремонту доріг. На це міський голова повідомив, що вже два дні проводиться ямковий ремонт просп.Грушевського і потім перейдуть на наступні вулиці. Але пан Бродовський обурився, мовляв, поки робитимуть ямкові ремонти, то вже потрібно буде приступати до капітальних, бо ж ямка на ямці. Усі з ним погодилися, та Михайло Євстафійович озвучив цифру, яка потрібна на ремонт доріг у місті, вона становить 400 млн грн. Місто ж може віднайти від сили 20 млн грн. Погодилися також із клопотанням КП «Міськліфтсвітло» про підрізання дерев, які заважають електромережам та рвуть дроти. Крім цього, буде видалено 12 тополь на Черняхівського, які побиті стовбуровою гниллю. Внесено зміни до Порядку здійснення тимчасової заміни перевізниками міста транспортних засобів на резервні, щоб не допустити заміни таких автобусів на постійну основу. Цікаве нововведення також чекає на маршрутчиків: розроблена спеціальна ID картка, яка вказуватиме пасажирам, чи це «Легальний перевізник» чи ні. Вони будуть прикріплені в кожній маршрутці. Інформацію можна буде зчитувати через телефон.

БіланівкаСправжній подарунок чекає з 20 лютого на мешканців Біланівки. Заступник міського голови пообіцяв, що маршрутка тут курсуватиме і дотримав слова. Жителі зможуть користуватися маршрутом №9, який починатиметься від вул.Тімірязєва, 10, повз амбулаторію сімейної медицини підніматиметься до Суворова, потім вниз до школи №13 на Пушкінську, далі до Грушевського повз Центральний ринок до Драй Хмари. Маршрутка матиме 4 графіки руху. З Біланівки відправлятиметься о 08:30, 10:00, 12:00, 18:00. Графік ще корегуватиметься і накатка відбуватиметься три місяці. Якщо цей маршрут не буде збитковим, тобто буде нормальний пасажиропотік, то й надалі маршрутка курсуватиме.

Погодилися зняти статус службової з квартири головного поліціянта міста на вул.Васильєва. А матір, яка має певну трудову діяльність на об’їзній, позбавлять батьківських прав, адже вона залишила своїх дітей у номерах «Бастіону», звідки їх і вилучили.

Затвердили члени виконкому Положення про художню раду, заходи щодо наповнення міського бюджету та заходи щодо економного і раціонального використання коштів у 2019 році. Їхній дефіцит складає 25,5 млн грн, і це для освітянської та медичної галузей. Тому нині стоятимуть питання щодо наповнюваності класів та шкіл, а також до оптимізації у медицині.


Теги: засідання виконкому міськради, маршрутка для Біланівки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.