Перейти на мобільну версію сайту


08.12.2017

БІГ, ЯК ТРАДИЦІЯ

марш-кидок6 грудня в рамках святкування 26-ої річниці Збройних сил України військові сапери здійснили марш-кидок на 5 км. Зі своєю штатною зброєю у засобах захисту в забігу взяли участь 100% особового складу військової частини за винятком жінок-військовослужбовців. 

Як відзначив начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков, проведенням цього спортивного заходу військовослужбовці Центру продемонстрували, що вони підтримують всіх, хто сьогодні на передовій зі зброєю в руках захищає державний суверенітет та територіальну цілісність України. Їм сьогодні дуже нелегко у надскладних умовах виборювати право нашої країни на світле майбутнє.

Тож марш-кидок до 6 грудня став вже гарною традицією, започаткованою у військовій частині рік тому, адже, як відомо, фізично загартовані військовослужбовці легше можуть подолати всі виклики, які постають перед ними під час виконання службових завдань, в тому числі й у зоні АТО. 

– Під час забігу військово­службовці Центру показали відмінну фізичну форму, всі як один фінішували з приємними та позитивними емоціями, ніхто навіть і на думці не мав «відмазатися» від кросу, – розповідає заступник начальника Центру з морально-психологічного забезпечення підполковник Богдан Беркута. – А як інакше, коли на чолі забігу сам командир?!

Також протягом тижня військовослужбовці Центру розмінування активно займалися популяризацією військової служби в навчальних закладах міста, де розповіли про будні саперів, історію створення військової частини та наводили приклади військової звитяги в зоні АТО.

Наприкінці святкового дня в сесійній залі міської ради військовослужбовців Кам’янець-Подільського гарнізону привітали представники міської та районної влади. Кращих нагородили грамотами та цінними подарунками.


Теги: до Дня ЗСУ, забіг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.