Перейти на мобільну версію сайту


25.10.2019

«БЕЗПЕЧНЕ МІСТО» ПОТРІБНЕ!

містоСпеціалісти групи компаній «Кобі» – української компанії-розробника програмного забезпечення «СаМаР» презентували минулого тижня в нашому місті свій продукт. Зустріч відбулася з представниками міської ради, департаменту ЖКГ, поліції. 

«Безпечне місто» – аналітична система оповіщення та обробки даних, що надходять з ІР-відеокамер з вбудованою аналітикою і може бути застосована як у рамках одного приміщення, так і на території різної площі. Вона відслідковує та аналізує відеоінформацію, що фіксується камерами спостереження в режимі реального часу на предмет різноманітних ситуацій: визначення номеру, кольору, типу, марки авто, швидкості транспортного засобу, порушення ПДР тощо.

Ця система працює вже в понад 30-ти населених пунктах України. Під час зустрічі фахівці компанії запропонували кам’янчанам розрахувати конфігурацію відповідного обладнання.

У ході зустрічі представники міської влади, поліції домовилися про встановлення в місті трьох таких камер, які працюватимуть у тестовому режимі впродовж наступного року.

Теги: програма «Безпечне місто», презентація компанії «Кобі»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.