Перейти на мобільну версію сайту


23.06.2017

БЕЗГОЛОВИЙ РАЙОН

бец22 червня запам’ятається не лише як початок Другої світової війни, а й, можливо, як старт іншого, не менш затятого протистояння... У цей день пройшло засідання 16-ої (позачергової) сесії райради, на порядок денний якого виносилося єдине питання «Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови районної ради Беца Бориса Борисовича».

І якщо снаряд не вцілює двічі в одну вирву, то цього разу така аксіома не спрацювала. Він не лише влучив, а й добряче розлетівся уламками, наслідки яких повилазять найближчим часом.

Пропозиція про скликання сесії райради надійшла 6 червня від 21 депутата. Під нею поставили свої підписи Сергій Самсонюк, Віктор Єрменчук, Іван Громик, Ніна Скавренюк, Василь Сукач, Віталій Шевчук, Василь Яковенко, Світлана Лайтер, Петро Грицик, Сергій Тимчук, Сергій Богачик, Олександр Гінзеровський, Віктор Чорний, Петро Мосендз, Віталій Бурбан, Олег Федорченко, Олександр Кирилюк, Олексій Бараковецький, Ігор Фурман, Наталя Нікітіна та Микола Жоган.

На позачергову сесію прийшло 32 із 36 депутатів. Після того, як звернення було підтримане народними обранцями, голова райради оголосив перерву на годину, аби лічильна комісія змогла підготуватися до процедури голосування. Із 32 районних обранців 22 проголосували «за» звільнення Бориса Беца, 7 осіб були «проти», один – не підтримав та 2 бюлетені виявилися недійсними. Отож, відставку голови райради, яку не вдалося протягнути з першої спроби, успішно подолали з другої, оголивши і без того чималу конфронтацію. 

Борис Бец подякував присутнім за роботу та покинув залу засідань.

«Пройшло таємне голосування, сьогодні останній робочий день. За звільнення проголосувало – 22, колективу дякую за роботу! Темні сили перемогли, жаль району, але я залишаюсь депутатом і трибуна відкрита!» – прокоментував свою відставку вже екс-очільник районної ради. І одразу ж розмістив повідомлення на своїй сторінці у соцмережі: «Перші ластівки «царювання». Тільки що передзвонив заступник начальника управління житлово-комунального господарства області. Кам’янець-Подільська РДА подала сміттєзвалище Старої Ушиці на дозвіл завозу сміття зі Львову». Уже цим дописом Борис Бец натякнув, що мовчати не буде, він залишається депутатом райради і пленарні засідання однозначно будуть цікавими.

Питання, хто стане наступним очільником районної ради залишається відкритим. Якою буде кандидатура, яка влаштує всі фракції у раді? Хто цей «зручний» кандидат, котрому, на відміну від попереднього очільника, випаде шанс добути каденцію на посаді голови. І чи випаде?

Примітно, що на початку каденції кандидатуру Бориса Беца на посаду голови райради запропонував депутатам голова РДА Василь Сукач. Він же був ініціатором зняття його з посади, зауваживши минулої сесії, що це питання варто вирішити раз і назавжди. Та не так сталося, прийшлось ініціювати ще раз. Алаверди, гадаю, не забариться...


Теги: сесія райради, Борис Бец

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.