Перейти на мобільну версію сайту


03.05.2013

БЕЗ ШКОЛИ №2 ОПТИМІЗАЦІЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДОКОТИЛАСЯ Й ДО МІСТА

До завершення навчального року залишилося менше місяця. Учні, їхні батьки готуються до свята Останнього дзвоника. Останнім, у прямому розумінні цього слова, він може стати не лише для випускних класів ЗОШ №2 ім.Т.Шевченка, а й для всієї школи.
Поміж батьками та учнівсько-педагогічним колективом навчального закладу почала поширюватися інформація, що вже з наступного навчального року школа припинить своє існування. Нібито є неофіційна рекомендація влаштовувати дітей в інші школи міста.
За однією інформацію приміщення школи мають продати, за іншою - сюди переведуть ЗОШ №14, яка на сьогодні ділить приміщення із гімназією.
По коментар ми звернулися до начальника управління освіти і науки міської ради Світлани Старченко. І ось, яку відповідь нам надала Світлана Володимирівна:
- Міське управління освіти і науки докладає всіх зусиль, щоб зберегти мережу освітніх закладів міста. Проте ні для кого не є секретом, що існують проблеми з наповнюваністю в окремих школа2.jpgшколах, а звідси - виникають проблеми із фінансуванням для забезпечення належних умов їхньої діяльності. Тому й ми шукаємо оптимальні шляхи для вирішення цього питання.
Отож, виходячи із слів головного освітянина міста, і справді проблеми щодо подальшого функціонування ЗОШ №2 мають місце. Головною причиною, через яку може бути закрито цей навчальний заклад, називають недостатню кількість учнів. А от що має на увазі Світлана Старченко під «оптимальним шляхом вирішення цього питання», побачимо найближчим часом.

Теги: ЗОШ №2

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.