Перейти на мобільну версію сайту


23.02.2018

БЕЗ ОСОБЛИВОГО ЕНТУЗІАЗМУ

сесіяВчора, 22 лютого, пройшла 25 сесія районної ради 7-го скликання. Більше двадцяти питань порядку денного досить оперативно розглянули депутати.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Віктор Кривак та помічник народного депутата Ірина Камінська здійснили приємну місію – привітали з перемогою в чемпіонаті Європи з тхеквондо 12-річного Давида Нестерова, який здобув для України золоту медаль, та його тренера Сергія Чайку. Обидвох нагородили грамотами та грошовими преміями.

Засідання, як завжди, розпочали з депутатських запитів, більшу частину яких залишили на контролі. Нові надійшли від депутатів Ігоря Гая й Олександра Чілійчука щодо встановлення бетонних електроопор у с.Сокіл, депутатів Олександра Гінзеровського і Сергія Тимчука щодо ремонту 2,5 км автодороги між селами Нефедівці-Подільське. Два звернення депутата Ігоря Гая стосувалися діяльності Служби автомобільних доріг, яка не лише неякісно проводить ремонт, а й не надає необхідних документів щодо цього. Та схоже колеги не особливо переймалися долею наших автошляхів: звернення хоч і підтримали, але без особливого ентузіазму. Напевне, у якісні дороги вже мало хто вірить.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету та Програми соціально-економічного розвитку району на 2017 рік та внесли зміни на 2018 рік. Також затвердили низку інших програм, зокрема щодо модернізації та придбання технічнх засобів для управління соцзахисту; підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій; матерально-технічного забезпечення РДА регіональної політики; допомоги і сприяння військовим; харчування та підвіз учнів; зовнішнього освітлення населених пунктів.

У зв’язку зі створенням об’єднаних громад надали дозвіл на передачу в підпорядкування Староушицькій селищній раді народного фольклорно-етнографічного колективу «Трудівниця» Гораївського СК та оптимізацію мережі районної бібліотечної системи. Погодили проект землеустрою щодо встановлення і зміни меж с.Гуменці Гуменецької ОТГ та передали в комунальну власність Колибаївської ОТГ медпункти у сс.Княгинин, Ходорівці та Островчани. Насамкінець затвердили план роботи районної ради на ІІ півріччя.

До завершення сесії кворуму вже не було: депутати не соромилися залишати пленарне засідання, незважаючи на те, що були доповідачами по певних питаннях. Так, за голову комісії Сергія Самосонюка довелося «віддуватися» його заступнику Івану Громику. Це не перше пленарне засідання, коли депутатів видзвонюють, аби ті з’явилися. Питається, навіщо балотуватися, якщо ви не приходите на сесії? Напевне, пора вже оприлюднити список прогульників, аби виборці знали, хто з обранців переймається долею району, а хто ні. Чи, можливо, перейматися немає чим?!


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.