Перейти на мобільну версію сайту


06.04.2018

БЕЗ ЕКСЦЕСІВ НЕ ОБІЙШЛОСЯ

сесіяТретього квітня пройшло чергове засідання сесії міськради, на порядок денний якого було винесено більше 170 основних та додаткових питань.

Зокрема, було заслухано звіти про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 2017 рік, комунальних підприємств про фінансово-господарську діяльність, про роботу постійної комісії міської ради з питань освіти, культури та туризму.

Крім того, депутати підтримали питання про нагородження відзнакою міської ради «Честь і шана» Миколи Бессараба – директора учбово-виробничого підприємства УТОС.

Також у зв’язку зі збільшенням міського бюджету на понад 5 млн грн завдяки перевиконанню бюджету розвитку, цільового фонду та наданню освітньої субвенції з області на освіту та підтримку осіб з особливими потребами внесено зміни й доповнення до міського бюджету-2018. Відповідно передбачили фінансування на забезпечення транспортних витрат, пов'язаних з перевезенням на відпочинок закордон дітей учасників АТО, загиблих та поранених бійців і тих, які втратили працездатність; дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування; будівництво дороги від вулиці Крип'якевича до ТЕС; капітальний ремонт системи теплопостачання, водовідведення та каналізації в ДНЗ №7; програму благоустрою та програму поточного ремонту елементів благоустрою в Європейському сквері; придбання обладнання для проведення ЗНО у закладах середньої освіти і мультимедійних засобів; оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів; надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Заслухали народні обранці відповіді Хмельницької обласної ради та ОДА, Міністерства освіти і науки на звернення міської ради. Зокрема щодо виділення коштів на придбання житла для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа (планується фінансування з Держбюджету) та щодо відзначення 100-річчя К-ПНУ (Міносвіти включить подію до переліку святкувань на державному рівні).

Не обійшлося без ексцесів. Цього разу активісти ринку вимагали слова, але їм його не надали. Була викликана поліція, але непорозуміння могло не статися, якби людей просто вислухали. Активістам порадили з питань, які виникли, звертатися до суду.

 Тарас ГУЦОЛ. 


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.