Перейти на мобільну версію сайту


24.11.2017

БЕЦ ПОНОВИВСЯ

бецХмельницький окружний адміністративний суд видав ухвалу про поновлення на роботі екс-очільника районної ради Бориса Беца. Нагадаємо, до обрання на посаду голови райради Борис Борисович працював начальником управління містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення РДА. Коли більшість депутатів влаштували йому імпічмент, голова РДА відмовився поновлювати Бориса Беца, а заразом і свого опонента в раді на його попередній посаді.

За словами Бориса Борисовича, в райдержадміністрації, дізнавшись про ухвалу суду, зреагували оперативно й скоротили вищезгадане управління до відділу, а йому запропонували не рівнозначну, як того вимагає закон, посаду, а нижчу за рангом. Та це, знову ж таки, порушення законодавства й чергові судові процеси.

– Залишатися в адміністрації не маю жодного бажання, – прокоментував поновлення на посаді Борис Бец. – Проте маю намір відновити справедливість. Треба, щоб чиновники відповідали за скоєні порушення й дотримувалися букви закону, а не керувалися винятково власними амбіціями.

Теги: РДА, Борис Бец

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.