Перейти на мобільну версію сайту


06.07.2020

БЕРУТЬСЯ ЗА ТУРИЗМ

Врублівці.jpgДнями в Кам’янець-Подільській РДА відбулася зустріч голови райдержадміністрації Анатолія Бернашевського з представниками туристичної галузі, громадських організацій, територіальних громад району та Асоціації готельєрів міста. Мета проведення такого заходу – розвиток туристичної привабливості нашого регіону та напрацювання спільного плану дій щодо розвитку туристичної галузі краю. Зацікавлені особи обговорили питання можливості встановлення туристичного збору на туристичних об’єктах району, розвитку зеленого туризму та належної підтримки й облаштування місць, які є цікавими для відвідувачів.

Під час робочої зустрічі розглядалися й питання розробки туристичних піших та велосипедних маршрутів, інвестиційно-привабливих майданчиків, можливість облаштування місць для реалізації товарів місцевих умільців та виробників еко-продукції, гастрономічного туризму та популяризації традиційної місцевої кухні. Особливе значення для приваблення туристів у наш регіон має розвиток інфраструктури, без якої навіть найцікавіший об’єкт втрачає свою привабливість. Тому в програму робочої зустрічі були внесені й питання логістики та інфраструктури. Серед масштабних проєктів у цьому напрямку – будівництво аеропорту, налагодження зручного транспортного сполучення та будівництво кемпінгових містечок.

Зважаючи, що наш Дністер - одна із найбільших водних артерій України, вирішили доцільним буде збудувати потужну водну станцію. Також було би добре, якби повернулися до розвитку нашого Смотрицького каньйону. Про це мова ведеться багато років, але знайшлися розумники, які не дали інвестору зробити з нього райське містечко, а тепер він заростає хащами і нікому до нього немає діла. Суди, в які завели активісти міську владу, програні природолюбами і каньйон нікому не потрібен. Проєкт інвестора був просто шикарним, але він більше не погодиться на такий крок.

Наш регіон настільки унікальний і цікавий, що кожен куточок можна використовувати для туриста, але для цього необхідно прикладати зусилля, доглядати, прибирати, а не як територія біля Бакотського монастиря. Там вже придумали збирати по 20 гривень за відвідування з особи, але щоб щось цивілізоване зробити для туриста не вистачає сил. Тамтешні ділки розповідають, що на ці гроші облаштували поручні, лавки та доріжки. Але ще в пам’яті залишилося, що це все робив цемзавод, а зроблене, звичайно, потрібно підтримувати. Саме підтримувати, а не лише збирати гроші. За півдня перебування там нарахували понад 300 осіб. То за ці гроші все вилизати можна. Староушицький селищний голова Анатолій Тимчук розповів, що власними силами було підсипано дорогу, зведено вбиральню. У найближчих планах - облаштувати стоянку для автомобілів та місце відпочинку для туристів. Та нині відвідувачі, які полюбляють бувати в монастирі, обурені тим, що їм гроші доводиться платити, а на території монастиря давно не прибрано.

Теги: туризм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.