Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2012

БЕРЕЖЕНОГО БОГ БЕРЕЖЕ

Минулого тижня, на прохання начальника управління ветеринарної медицини Людмили Оржеховської, надійшла відповідь з Національної академії наук Інституту екології Карпат щодо дослідження павуків, які стали страшилкою на всю Україну. Зокрема, невідомого виду павук вкусив півторарічну дівчинку, яка гралася лопаткою в дворі. Через пекучий біль дитина почала плакати і вмить стала сонною. Її мама не розгубилася, знайшла кривдника і відразу повезла дитину в лікарню. Перший медик, до якого вона потрапила, зі скептицизмом поставився до слів матері через те, що в його практиці ще не зустрічалися факти укусу павуками, і він вважає, що вони не кусаються. У дитячій лікарні, куди мама подалася за допомогою, дівчинці ввели антидот.
І ось що відповіли науковці на проаналізовані три зразки: «Вид трапляється й на Поділлі. Небезпечний для людини. Під час укусу виникає сильний пекучий біль, який поширюється. Виникає набряк і незначне порушення рухливості враженої ділянки (без контрактури). Може також спостерігатися біль і підпухлість лімфовузлів. Інтоксикація може супроводжуватися підвищенням температури, слабкістю, нудотою, порушенням дихання».
Бджоли теж небезпечні для людини, але чомусь від укусу навіть однієї може померти людина. Такі випадки відомі в павуки.jpgКам’янці, коли за 20 хвилин після укусу людина померла.
І молодець мама дівчинки, що забила на сполох. Як кажуть, береженого Бог береже. Про цю людину можна сказати, що вона справжня мама і жінка, яка має активну позицію в житті. Не змогли, чи не захотіли допомогти місцеві фахівці, то вона сама намагалася з’ясувати, що це за вид павуків, яку небезпеку становить для людини, як з ними боротися, щоб надалі не страждати самим та оточуючим. Адже фахівці-павукознавці стверджують, що павуки - безжальні вбивці. Майже всі павуки отруйні, але не всі по-справжньому небезпечні для людини.
Порада для тих, кого вкусить павук: слід пити настоянку з трави чабрецю й квіток ромашки аптечної, узятих в однаковій пропорції, по 1/4 склянки тричі на день, не менше 10 днів. Або приймати настоянку з трави полину гіркого по 1 столовій ложці чотири рази на день, не менш 10 днів. Можна запивати теплим чаєм. А взагалі, краще звернутися до лікаря.

Теги: павук бразильський мандруючий

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.