Перейти на мобільну версію сайту


29.06.2012

БАРДУ З СПИРТЗАВОДУ, ЗЛИВАТИМУТЬ У КАНАЛІЗАЦІЮ?

Під час проведення 28-ої сесії міськради депутати почули приємну звістку. За словами міського голови Михайла Сімашкевича, нове керівництво ДП «Довжоцький спиртовий завод» пішло назустріч громаді. Вже відбулася його зустріч з керівництвом ДП «Укрспирт», яке надало гарантії подальшої безперебійної роботи Довжоцького спиртзаводу.
Директор спиртзаводу Микола Мельник також повідомив, що після паперових митарств та позитивної експертизи, вони згідні укласти угоду на переробку барди на міських відстійниках.
А от щодо різкішого запаху барди, який останім часом просто не стерпний, то з неофіційних джерел ми жізналися, що ця ситуація викликана вуглекислим газом, який утворюється під час виробництва спирту. Раніше його використовували для заправки балонів, а тепер цей цех з 25-ма працівниками закрили, людей - звільнили. Як наслідок вуглекислий газ разом з бардою транспортуються потрапляє на бардополя. Така суміш прискорює процес бродіння, і як результат – нестерпний сморід.

Теги: спиртзавод, барда

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.