Перейти на мобільну версію сайту


23.05.2014

БАРАНОВСЬКИЙ ВЗЯВСЯ ЗА МОЛОКО І КАР’ЄР

16 травня голова РДА Володимир Барановський разом із заступником начальника ОДПІ Олександром Ковалем та начальником управління соцзахисту Петром Середою провели засідання відразу трьох комісій: з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, сприяння легалізації «тіньової» зайнятості та «тіньової» заробітної плати а також погашення податкового боргу із застосуванням практики заслуховування керівників підприємств-боржників.
Нині в районі чи не головним боржником залишається ДП «Нігинський кар’єр». Сума боргу сягає понад 17 млн грн. Представник підприємства каже, що немає ринку збуту виробленої продукції. Наразі підприємство не працює, а роботу планує відновити з 1 червня. 88 особам, які працевлаштовані в ДП «Нігинський кар’єр», заборгували виплату зарплати. Проте керівництво сподівається до кінця місяця це питання вирішити.
Сплата податків також відбудеться, якщо вдасться частково продати будівлі, що входять до цілісного майнового комплексу і впродовж багатьох років не використовуються в виробництві.
Володимир Євгенович зауважив, що триматиме це питання під особистим контролем.
А 20 травня в адміністрацій пройшла нарада з представниками молокопереробних підприємств щодо цінової політики на молоко. Це одне із болючих питань для жителів району, адже для декого здача молока є чи не головним джерелом доходів для родини. У середньому ціна на молоко в районі складає 2,20 грн.
- Наші першочергові обов’язки – захищати селянина, - зауважив Володимир Барановський. - Ціна на молоко в жодному разі не повинна падати, а навпаки.

Теги: Володимир Барановський, голова РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.