Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2018

БАБЦЯ ОЛЯ ПОМЕРЛА, АЛЕ ПІДПИС ПОСТАВИЛА

григоренкоЩе в радянські часи працівники підприємств мали задавати норми ГПО і список тих, хто здав його, повинен був щороку збільшуватися, але де ж було набрати людей, якщо вже всі поздавали нормативи? Тоді підприємливі інструктори знайшли вихід: переписували з могил на кладовищі прізвища покійників, які на тому світі здавали норми ГПО. Схожа ситуація виникла знову, але вже навколо «Космонавтів-6», де розгортається скандал. Чим він завершиться, буде слідкувати «КЛЮЧ».

30 травня пройшло засідання постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, голова якої Валерій Гордійчук. На жаль, сесійні питання не змогли обговорити через нестачу кворуму, проте розглянули питання, яке порушив Ярослав Просінкевич, мешканець будинку по вул.Космонавтів, 6, який обурений тим, що голова ОСББ Григоренко дурить людей. 

За словами пана Просінкевича, голова збирав по 200 грн невідомо на що, самовільно відмовився від обслуговування мереж їхнього будинку ДП «Тепловода». Хоча цього робити не можна було категорично, адже на підприємстві працюють спеціалісти з великим досвідом, а не делетанти, які не мають відповідної освіти й досвіду. Це довів той факт, що нещодавно квартиру однієї мешканки затоплювало, і вона змушена була викликати аварійну службу, бо її ніхто допомогти в ОСББ не міг, і аварійка не могла виїхати, бо від послуг ДП будинок відмовився.

Виявляється, що 14 лютого 2018 р. відбулися збори ОСББ «Космонавтів-6», де окрім звіту господарської діяльності об’єднання, плану господарської діяльності на 2018 рік та затвердження кошторису і прийняття одноразового внеску, ніби то обговорювалося питання відмови від обслуговування мереж ДП «Тепловода». Відповідно до протоколу №4 підписаному головою зборів Григоренко І.Г. та секретарем Зломинога Л.П., в письмовому опитуванні взяли участь 66 осіб, яким належать квартири. Виявляється, власники квартир незадоволені технічним обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж холодного та гарячого водопостачання, системи опалення та каналізації. Вони ухвалили визнати роботу ДП незадовільною. А з 1 червня 2018 р. технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж будинку передати ОСББ «Космонавтів-6», яке відтепер має саме обслуговувати мережі будинку.

Тож виникає питання, чому люди телефонують на аварійну службу, якщо ОСББ саме має вирішувати свої проблеми.

Та, як виявилося, за словами Ярослава Броніславовича, ніхто з мешканців про таке рішення й не знав, бо в опитувальному листі, в якому набрали 66 підписів, не було інформації, з якого приводу збираються автографи. Тому пан Просінкевич вважає, що ці підписи зібрані шахрайським методом. Цьому свідчить те, що 14 лютого зібрання не було, а мало бути 13 лютого. У нього є оголошення, яке він зняв з дошки оголошень. Крім того, і найцікавіше те, що він особисто не ставив свій підпис, і бабця Оля теж не могла його поставити, бо вмерла ще раніше. Хоча, можливо, хтось зганяв на той світ, аби отримати від неї підпис...

Багато запитань і, напевне, в пана Григоренка є на це відповіді. Йому вручили депутатський запит від депутат міськради Валерія Гордійчука зі всіма запитаннями, які цікавлять. Також була пропозиція створити депутатську комісію, чи організувати показові заходи у підвалах будинків і звернутися до суду з приводу фальшування підписів.


Теги: засідання депкомісії, звернення жителів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.