Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

БАБІЙ ПРОВІЗ ЖУРНАЛІСТІВ З ВІТЕРЦЕМ ТА ПО «ЗЕЛЕНІЙ ХВИЛІ»

З кожним роком кількість автотранспорту на наших дорогах лише збільшується. В середньому щодня через наше місто транзитом проїжджає близько 20 тисяч автомобілів. Та проблема полягає не лише у кількості транспорту. На жаль, невідрегульованість світлофорів (відсутня так звана «зелена хвиля») призводить до того, що автомобілі, зупиняючись чи не на кожному перехресті в очікуванні на відповідний сигнал світлофора, викидають «лишні» вихлопи з двигуна.
Щоб позбавити місто від зайвих викидів, на проспекті Грушевського (від вул.Червоноармійська до вул.Драй Хмари) міська влада вирішила встановити 14 світодіодних світлофорів, а також таймери. Це дасть зелене світло для проїзду без зупинок транзитникам, а також місцевим водіям. Зі швидкістю 40 км/год водії зможуть безперешкодно та «на одному диханні» проїхати проспект на зелене світло. Ця «зелена хвиля» через супутник регулює кожен світлофорний об’єкт. У цьому журналістам дав змогу переконатися заступник міського голови Сергій Бабій.
Він прокатав представників четвертої влади, як то кажуть, «з вітерцем» та по «зеленій хвилі».
Вартість встановлення 14 нових світлофорів становить 95 тис. грн., а 31 тис. грн. міська казна витратила на встановлення 17 таймерів відліку часу.

Теги: Сергій Бабій, світлофори, дороги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.