Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

АТРИБУТИ МІСТА НАГАДУЮТЬ ІЖАКА ТА ДИТЯЧУ РОЗМАЛЬОВКУ?

27 вересня відбулася 32 сесія міської ради. На порядок денний було винесено понад шість десятків питань, з яких 45 - земельні.
Цього разу народні обранці оперативно впоралися з роботою. Напевне, добре обговорили питання в профільних комісіях, тому й не було проблем під час сесійного засідання.
Одне із основних питань 32 сесії стосувалося підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період.
- Наше місто одне із останніх було відключено від газопостачання. У той час, коли вся Україна не мала газу, ми ще тиждень подавали гарячу воду. Це не наша провина. Сьогодні Кабмін винайшов спосіб, як вийти із цієї ситуації. Тому, переконаний, 12.jpgми матимемо тепло в наших домівках, - відзначив міський голова Михайло Сімашкевич.
У свою чергу, доповідаючи із цього питання, заступник міського голови Сергій Бабій запевнив народних обранців, що місто до зими готове. Також Сергій Віталійович розповів про виконання програми «Теплий дім», яку дуже добре сприйняли кам’янчани і охоче беруть у ній участь.
Також у ході дискусії було піднято питання облаштування дворових дитячих майданчиків, яких у місті нараховується 110. Але, за словами заступника міського голови, вони лише рахуються майданчиками, насправді ж вони мало схожі на такі.
- Це лише залишки окремих гойдалок чи турніків, - відзначив Сергій Віталійович. - Вартість сучасного дитячого майданчика становить близько 25 тис. грн. Таких коштів місто не має. Проте з наступного року фінансування із облаштування майданчиків потрібно закладати в бюджет. Перед цим необхідно розробити чітку програму розвитку.
Повернулися депутати і до атрибутів міста. На цьому засіданні вони затвердили геральдичний опис малого, середнього та великого гербів міста та їх ескізні проекти. Щоправда, на адресу цих проектів лунала низка критичних зауважень. За словами депутата Сергія Цугеля, сонечко на гербі схоже на їжака (і, дійсно, схожість є). А от ескізне зображення середнього герба нагадує дитячу розмальовку…
Проголосували депутати за надання відзнаки міської ради «Честь і шана» Світлані Хатимській, ветерану війни та праці.
Депутат Сергій Мальченко зазначив, що він нічого проти цієї кандидатури не має, але нагорода втратила свою значимість, і тому настав час більш ретельно ставитися до роздавання різних відзнак. На думку депутата, перед тим, як виносити це питання на розгляд сесії, потрібно оприлюднити кандидата на її отримання в засобах масової інформації.
Начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк потурбувався про прийняття рішення щодо передачі від обласної ради на баланс станції швидкої медичної допомоги карети швидкої допомоги.
Секретар міської ради Василь Сенюк озвучив заяву депутата Ігоря Земскова про складання ним депутатських повноважень у зв’язку із проживанням та роботою в іншому місті. Хто займе його місце із партійного списку, стане відомо наступної сесії.
Затвердили міські обранці список присяжних нашого міськрайонного суду. Ними стали 15 кам’янчан: Ігор Данілов (голова ГО), Світлана Ковтун (викладач індустріального коледжу), Олена Макарова (підприємець), В’ячеслав Мельник (директор НВК), Неля Павлевич (вчитель історії і права ЗОШ №6), Олег Підскоцький (працівник КП «Міськтепловоденергія»), Тамара Вонсович (провідний методист централізованої бібліотечної системи), Валентина Рябчук (директор дитячої школи мистецтв), Віктор Пилипчук (пенсіонер), Валерій Слободян (директор ТОВ «Дан-сервіс»), Дмитро Бесараб (підприємець), Володимир Федорчук (директор ТОВ «ДП «Укренергозбут»), Тетяна Роєцька (завідувач ДНЗ №16), Людмила Воронюк (вчитель історії і права СЗОШ №5), Дмитро Слонецький (директор Кам’янець-Подільського відділення АТСК АХ страхування).

Теги: герб Кам’янця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.