Перейти на мобільну версію сайту


22.04.2016

«АСПАРКАМ» ПЕРЕДАДУТЬ ХВОРИМ, ПАРКОВКА 4 ГРН

Вчора на засіданні виконкому було затверджено статут новоствореного некомерційного підприємства «Каменець-Подільська міська стоматологічна поліклініка», а також затверджено головою опікунської ради заступника міського голови Вадима Савчука.

Проголосували члени виконкому за зняття огорожі вздовж кіосків біля Центрального ринку, що на Князів Кориатовичів, та перенести на перехрестя Грушевського та Князів Кориатовичів.

Дали погодження на позбавлення батьківства Булавка О.Г., Бондарева В.С. та Кравчука А.І. Жваво обговорювали питання погодження тарифу за послуги з утримання та обслуговування місць паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування на вул.Першотравнева, просп.Грушевського підприємцям Анеляку та Деркачу. У зв’язку із дороговартісним утриманням паркоматів та штату паркувальників, доведеться за паркову платити 4 грн. Дискусійним було питання про місця для парковки автомобілів інвалідів, але, як виявилося, нарікань і скарг з цього приводу на адресу оперативної служби міськвиконкому не надходило. Щодо підвищення, член виконкому Володимир Постовий зазначив, що в цьому питанні немає балансу інтересів. Але міський голова Михайло Сімашкевич повідомив, що для створення комунального підприємства з паркування потрібні чималі гроші на придбання паркоматів та утримання штату, а підприємці самі придбали їх, і ще в міську казну від їхньої діяльності потрапляє 160 тис. грн на рік. Підприємці самі слідкують за прибиранням, розміткою і недопущенням створення аварійних ситуацій. У центрі міста є ще одне місце, де можна влаштувати парковку (біля колишнього кукурудзяного заводу), але ніхто не хоче вкладати гроші в її облаштування.

Знову розгорівся ажіотаж навколо будинку, що на вул.Пушкінська, 53а. Чергова хитрість, яку намагалися провести через рішення виконкому, не набрала голосів. Зокрема, один зі власників подав документи про надання адреси частинам незавершеного будівництва 30-квартирного житлового будинку, нежитловим приміщенням підвалу та житловим приміщенням 1-6 поверхів і мансарди. Депутат Дмитро Костюкевич, який представляє одну із сторін конфлікту, намагався пояснити членам виконкому ситуацію, але це не судове засідання й тут до уваги береться мова документів.
Проголосували члени виконкому за передачу медикаментів, зокрема «Аспаркаму» і «Строфантину», які є у залишку Центру територіального «Довголіття» для подальшого безкоштовного використання хворим лікарні.

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.