Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2012

Англійська мова. Більше ніж засіб спілкування

17-та міжнародна  науково-практична конференція TESOL-Ukrain, «Англійська мова в глобалізованому світі», проведена на факультеті іноземної філології К-ПНУ ім.І.Огієнка за підтримки відділу преси і освіти посольства США в Україні, зібрала провідних науковців семи країн, сорока вишів та 18-ти загальноосвітніх закIMG_3089.JPGладів. Всього у семінарі взяли участь 360 учасників.
Відкрили конференцію проректор з міжнародних відносин і зв’язків з органами самоврядування, державної влади та  засобами масової інформації К-ПНУ Віктор Савчук, аташе з питань вивчення англійської мови відділу преси і освіти посольства США в Україні Френсіс Вестбрук та президент Всеукраїнської асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukrainе декан факультету іноземної філології Аліса Миколайчук.
З пленарними доповідями виступили професори з провідних американських та британських університетів: доктор філологічних наук Гелена Кертаін (університет Вісконсін, США) та Дунган Крістлоу (Кембріджський університет, Великобританія).
Провідні фахівці з США, Канади, Великобританії, Ірландії, Фінляндії, Молдови, республіки Бєларусь провели майстер-класи, презентації, круглі столи, у яких відображався широкий спектр досліджень у галузі лінгвістики, дискурсознавства, лінгвометодики, комп’ютерної лінгвістики та лінгвометодики з впровадженням новітніх інформаційних технологій, соціолінгвістики, перекладознавства, тощо.
Для учасників конференції було організовано виставку літератури (Кембридж Юніверсіті Прес, Лонг ман Пірсон Едюкейшн), екскурсію до музею університету, лабораторії етнології, Старого міста. Науковці відвідали концерт органної музики та концерт, організований студентами факультету іноземної філології.

Теги: освіта

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.