Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2019

АНГІОГРАФ. ДУБЛЬ ДВА

ангіограф27 березня в місті відкрили відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії від Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру. Минулого року у нас вже було встановлено ангіограф від клініки Тодурова, але він себе не виправдав, адже за послуги слід було платити чималі гроші. Тепер же будуть безкоштовні послуги для ургентних хворих, а планові хворі будуть оплачувати лише витратні матеріали. Це у межах 500-1500 грн.

Вартість придбаного обладнання становить 10 млн грн. 

Участь у відкритті відділення взяли голова обласної ради Михайло Загородний, народний депутат України Володимир Мельниченко, міський голова Михайло Сімашкевич, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Яків Цуглевич, директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України Василь Лазоришинець, лікарі міста.

– Ще нещодавно ми розпочинали перемовини щодо встановлення в нашому місті ангіографа, а вже сьогодні для відвідувачів відкрив свої двері сучасний кардіохірургічний центр. Усе це, в тому числі придбання дороговартісного ангіографа, вдалось отримати завдяки спільним зусиллям та тісній співпраці із обласним керівництвом в особі голови обласної ради Михайла Загородного та директора департаменту охорони здоров’я ОДА Якова Цуглевича, – зазначив Володимир Мельниченко.

– З 1990 року ми працюємо над тим, щоб у кожному регіоні країни з’являлися такі заклади. На сьогодні це 49 кардіохірургічний центр в Україні. У 32-х із них виконуються операції на відкритому серці, – зазначив Василь Лазоришинець. – Обласна програма боротьби з серцево-судинними захворюваннями є однією із найпрогресивніших. Якщо при інфаркті міокарда смертність в Україні складає 14%, то в Хмельницькій області – 7%, а в Києві – 19% при наявності більш ніж п’яти кардіохірургічних центрів.

Необхідність у відкритті такого відділення зумовлена кількістю серцево-судинних захворювань, які посідають перше місце серед причин смертності в усьому світі. Тільки в Україні майже 70% населення помирає від хвороб серця.

Окрім сучасної операційної, відділення оснащене сучасною палатою на два місця та ординаторською.


Теги: новий ангіонраф

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.