Перейти на мобільну версію сайту


01.07.2016

АНГІОГРАФ БУДЕ

ангіографПро створення перинатального центру розмови точаться з десяток років, але то була лише декларація про наміри. Та цього року вже про його реальну появу не лише заговорили, але й виділили з міського бюджету 1 млн 200 тис. грн.

Але чергова перепона постала на шляху – немає керівника, який би зміг очолити центр. А без нього ніяк, бо процедура така, що лише він має сформувати структуру, положення, штат працівників тощо.

Проектом займається київська організації «Укрмедпроектбуд», яка має великий досвід роботи саме з медичними закладами та спроектувала не один перинатальний центр. 

Центр планується розмістити в приміщені пологового будинку. Тут зможуть безкоштовно обслуговувати мешканців не лише нашого міста та району, але й найближчих районів. Сподіватимемося, що серед медиків знайдеться людина, яка не дасть втратити такого шансу для міста. Бо вже менеджери від медицини зробили все можливе, щоб у Кам’янці-Подільському не з’явився конче потрібний місту ангеограф, який планував встановити знаний кардіохірург Борис Тодуров, але під шалено дорогий апарат потрібне було відповідне місце. Проте облаштувати примішення не вистачило сил.

Та попри все, з кардіохірургом знайдено спільну мову, й місто отримає апарат.


Теги: медицина, перинатальний центр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.