Перейти на мобільну версію сайту


15.07.2016

«АКИМ» ВРУЧИВ НАГОРОДИ

донбасНачальник штабу батальйону «Донбас» Сергій Акимович (позивний «Аким») вручив нагороди волонтерам, які допомагають вижити в АТО.

- Якби не було Вас, волонтерів, то, можливо, вже б і не було нашої держави, - з такими словами звернувся «Аким» до присутніх добродійників. – Саме волонтери в найважчі часи нас одягали, годували, надихали. Лише ваша підтримка давала нам сили як фізичні, так і моральні. 

Сергій Акимович вручив Почесні грамоти, підписані комбатом «Донбасу», Михайлу Олійнику («Діду»), Геннадію Яцюку, родині Лящуків, Ігорю Лобанову, Анатолію Паладійчуку, Віталію Кузнєцу («Кузі»), ГО «Кам'янецькі кікімори», колективу ВП ДНЗ «Подільський центр ПТО», громаді села Білівці (Теонопільська область), Тетяні Кошелєвій, Роману Браеску-Семенишину, ГО «Жіноча сотня», Ігорю Лобанову, Кам’янець-Подільській філії ТОВ «Гермес» та Благодійному фонду «Центр допомоги кам’янчанам - учасникам АТО».

Медаль «Волонтер України» від батальйону «Донбас» та пам'ятний шеврон отримали також Юрій Процик, який надавав неоціненну допомогу в ремонті транспорту, та Артур Савицький. 


Теги: нагороди волонтерам, Сергій Акимович

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.