Перейти на мобільну версію сайту


03.11.2017

АКЦЕНТ НА ФІНАНСИ

фінанси27 жовтня під керівництвом голови РДА Василя Сукача пройшло засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денноу розглянули два питання: «Про прогнозовані показники районного бюджету на 2018 рік» та «Про роботу архівного відділу райдержадміністрації».

Начальник управління фінансів РДА Олександр Федик ознайомив присутніх із прогнозованими показниками районного бюджету на 2018 рік та особливостями формування його проекту. Прогнозується значна зміна фінансової картини зі створенням нових об’єднаних територіальних громад – Слобідсько-Кульчиєвецької, Жванецької та Староушицької. Як результат – зменшаться надходження податку на доходи фізичних осіб, що становлять 97% всіх надходжень до бюджету. Всього власні надходження районного бюджету із очікуваних за 2017 рік 47,6 млн грн, у 2018 році зменшаться до 26,1 млн грн.

Через декілька днів фінансові питання, що роглядатимуть найближчої сесії, яка відбудеться 9 листопада, обговорили вже під час спільного засідання постійних комісій з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (голова Петро Мосендз) та з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Наталія Нікітіна).

Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік доповідав головний фінансист району Олександр Федик. За 9 місяців у районній скарбниці є перевиконанням дохідної частини на 751 тис. грн. Олександр Григорович запропонував районним депутатам левову частку коштів направити на придбання вогнегасників закладам охорони здоров’я району, наркозно-дихального апарата, організацію новорічних та різдвяних свят для дітей навчальних закладів району, на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян та на надання одноразової матеріальної допомоги.


Теги: засідання колегії РДА

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.