Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2015

АГРОСЕКТОР У НАДІЙНИХ РУКАХ

Аграрії району об’єднуються, аби спільними зусиллями захистити село.

Не секрет, що привабливість села чи селища напряму залежить від агропідприємства, яке там агро (1).JPGрозташоване. Чим більш успішне останнє, тим заможніше живуть люди, процвітає соціальна та економічна сфери. А якщо таких агроформувань багато, відповідно й користі більше.

Довести цей постулат на практиці взялися окремі сільгоспвиробники Кам’янеччини, об’єднавшись у асоціацію. 27 лютого за участі начальника управління агропромислового розвитку РДА Ігоря Гая та представників ЗМІ відбулося офіційне представлення асоціації «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля».

Її голова Анатолій Зелениця розповів, що створена 8 грудня минулого року асоціація має на меті координувати господарську діяльність її учасників, стояти на захисті села та селян, усіляко допомагати територіальним громадам.

- Нові зміни до Податкового кодексу передбачають, що податки, які сплачують сільгоспвиробники, залишатимуться на місцях, у конкретних територіальних громадах, - зауважив Анатолій Володимирович. - Тож нам, як і всім платникам податків, хочеться відслідковувати, на які потреби йтимуть кошти. Ми хочемо, аби податки йшли винятково за призначенням.

Сьогодні керівник господарства - не остання людина на селі, адже він і забезпечує робочими місцями, і займається виробництвом, і благодійністю, і допомагає військовим на сході. Об’єднавшись у асоціацію, ми можемо не лише допомагати людям та один одному, а й надвати практичні поради, консультувати, консолідуватися, приймати спільні рішення в нагальних питаннях як суспільного, так і політичного життя краю. Окрім того, що аграрії району є серйозними донорами національної економіки, вони ще й чимало допомагають військовим на сході.

- Війна внесла свої корективи в наше життя, - зауважив заступник голови Асоціації Іван Грубі. - Кожен  керівник сільгосппідприємства добре розуміє, скільки допомоги потребують хлопці, які боронять кордони нашої держави. Тому ми у міру сил допомагаємо всім необхідним.
агро (2).JPGЗа цей час сільгоспвиробники пожертвували на потреби бійців, які перебувають в зоні АТО, більше мільйона гривень. Що й казати, якщо в селі є агропідприємство, то по допомогу до його керівника звертаються всі мобілізовані з населеного пункту. Як і волонтери, вони їх одягаю, споряджають усім необхідним.

І цього разу не обійшлося без допомоги. Члени асоціації придбали для наших бійців з санітарної роти маневрений мікроавтобус, який, сподіваємось, рятуватиме не одне українське життя.
Ключі й документи від автівки та комплект автозапчастин голова Асоціації Анатолій Зелениця вручив учаснику АТО, депутату райради Анатолію Занюку. Анатолій Олександрович один із перших вирушив на схід, там він служить у санітарній роті, вивозить з поля бою поранених. Каже, що подібна техніка вкрай необхідна в зоні АТО, адже може багатьом врятувати життя. Бійців, благодійників та власне транспортний засіб освятив та благословив на добру путь отець Олександр Цісар.

Натомість аграрії запевнили, що це лише початок їхніх широкомасштабних добрих справ. Наразі асоціацію «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля» заснували шестеро керівників агроформувань, ще троє є її учасниками. Зокрема, це ПП «Деметра-2010» (директор Анатолій Зелениця), ПП «Леон-Агро-2011» (Володимир Бабій), ФГ «Велес-Агро» (Іван Грубі), ТОВ «Агросолюшнс» (Віталій Завадський), ПП «САФ Колос» (Ігор Фурман), ПП «Калинський ключ» (Микола Волошин), ПП «Мрія -2010» (Дмитро Грабчак), ПП «Гринчуцьке» (Ніна Дубицька), ТОВ «Фірма «Династія» (Олександр Боршуляк). Долучитись до асоціації може будь-який сільгоспвиробник.

Теги: асоціація «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля», Ігор Гай, Анатолій Зелениця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.