Перейти на мобільну версію сайту


06.06.2014

АГРОФІРМУ ПРИТИСНУЛИ НА ДОРОГАХ

Неодноразово мешканці вул.Першотравневої, що в Гуменцях, обіцяли перекрити дорогу, що пролягає повз їхні помешкання. Причина проста: 42 домогосподарства трясе вдень і вночі, люди скаржаться, що повз їхні будинки курсують великовантажні автомобілі з «Авісу», комбікормового заводу, ДП «Нігинський кар’єр» тощо. Автомобілі розбили дорогу, в людейгуменці.JPG тріщини в будинках.
До гуменчан виїхав голова РДА Володимир Барановський, Гуменецький сільський голова Інна Абдулкадирова, директор філії «Кам’янець-Подільська ДЕД» Василь Чорний та директор ПАТ агрофірма «Авіс» Володимир Руденко і його заступник Роман Вівчар.
Останні запропонували в дольовій участі всім, хто користується дорогою, її відремонтувати. Та категоричним з цього приводу був очільник району, який стояв на тому, аби «Авіс» будував власну технологічну дорогу.
У разі, якщо представники «Авісу» не приймуть до понеділка рішення, на Першотравневій буде встановлено ваговий комплекс, і автівки понад 20 тонн ваги не пропускатимуть цією дорогою. Керівники агрофірми пообіцяли передати пропозицію вищому керівництву.
Також усі побували біля технологічної дороги цемзаводу, якою за згоди власників теж можна користуватися, аби не шкодити місцевим жителям. Пролунана пропозиція викупити паї у людей і добудувати 800 м дороги до «Авісу», від бетонної, що там вже існує. За словами Інни Григорівни, від цього добре буде всім.

Теги: с.Гуменці, Володимир Барановський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.