Перейти на мобільну версію сайту


02.02.2018

АФРИКАНСЬКА ЧУМА ЗА РІКОЮ

Африканська чума свиней вже за річкою, у сусідньому Хотинському районі, селі Грозинці. Тут перший спалах було зафіксовано 22 січня, але через шість діб, 28 січня, вже був другий спалах африканської чуми, яку зафіксували в приватному господарстві с.Данківці. Це дуже небезпечно, адже Кам’янеччина знаходиться дуже близько до Хотинщини і досить тісно співпрацюють фермерські господарства та приватники із м’ясопостачальниками на наш Центральний ринок. Тому потрібно бути дуже пильними, аби не пустити чуму у свій дім.

Управління Держпродспоживслужби доводить до відома, що основною причиною занесення та розповсюдження захворювання є стихійна торгівля живими тваринами та сировиною тваринного походження, безконтрольний подвірний забій та реалізація свиней, нехтування елементарними заходами біобезпеки (закритий режим роботи, санпропускники, дезбар’єри, дезкилимки, спецодяг, дезінфекції), питання ідентифікації свинопоголів’я.

Служба наголошує на неухильному дотримані ветеринарно-санітарних вимог при розведені, транспортуванні, забою тварин та реалізації м’яса свинини і готових харчових продуктів.

Також доводимо до відома, що структурні підрозділи Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Держпродспоживслужби надають послуги з проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт для суб’єктів господарювання всіх форм власності. Інформацією можна отримати за тел.: 4-14-14.


Теги: африканська чума, господарство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.